Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

OKKO, her geçen gün daha geniş kitlelerin ilgi duyduğu eğlence sektörünün; eğlence, proje ve deneyim ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur. Bu nedenle sektörümüzde iş birliği yaptığımız tüm kurum ve kuruluşlara büyük değer veriyoruz.

Kısa, orta ve uzun vadeli stratejilerle hem firmamızı hem de iş birliği içinde olduğumuz kuruluşları geliştiriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz dalları kapsayan Tema Parkları, Eğlence Parkları, Özel Etkinlikler, Aile Eğlence Merkezleri, Alışveriş Merkezleri ve Macera Parkları gibi birçok alanda proje danışmanlığı, ürün tedariği ve yönetim hizmetleri sunuyoruz.

Konusunda uzman olan ekibimizin bilgisi, yaratıcılığı ve uyumlu iş birliği sayesinde her projeye değer katıyoruz. Teorik bilgi birikimini pratik saha deneyimi ile birleştiriyor, müşterilerimize en yeni teknolojileri sunmak için çalışıyoruz.

Her projenin kendine özgü koşullarını inceliyoruz. Böylece en doğru lokasyona, en uygun bütçeyi ve en doğru ürünleri sunma ilkesiyle hareket ediyoruz. Bunların yanı sıra sektördeki en yeni eğlence trendlerini müşterilerimize sunmak için yoğun AR-GE çalışmaları yapıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyacına bağlı olarak projelendirme, tasarım, kurulum, uygulama, eğitim, danışmanlık ve işletme desteği ana başlıklarında hizmet veriyor ve yeni nesil eğlence anlayışının öncülüğünü üstleniyoruz.

 

  • 20 Yılı Aşkın Tecrübe
  • 200’ün Üzerinde Park Projesi
  • Türkiye’nin En Çok Macera Parkı Yapan Ekibi
  • Uluslararası Sertifikasyona Sahip İşletmeler
  • Ödüllü Uluslararası Projeler

Macera Parkı

tasarım, üretim, uygulama ve satış sonrası hizmetlerde uzman!

Markalar

Markalar